Miłosz „mhL” Knasiak wraca do składu x-kom AGO!

To najprawdopodobniej koniec przebudowy zespołu x-kom AGO. Do aktywnej gry powrócił Miłosz "mhL" Knasiak, który będzie pełnił rolę snajpera w ekipie "Jastrzębi".

W ostatnich kilkunastu dniach w obozie x-kom AGO jest bardzo gorąco. Warszawska organizacja poinformowała o zakończeniu współpracy z Karolem „rallenem” Rodowiczem i Michałem „snatchie” Rudzkim, po czym zakontraktowała Szymona „kRaSnaLa” Mrozka. Wczoraj zaś nowym „Jastrzębiem” został Denis „Grashog” Hristov. Mimo, że skład liczył już pięciu graczy, to AGO chciało tworzyć sześcioosobowy zespół. Jego uzupełnieniem został Miłosz „mhL” Knasiak.

Jest mi niezmiernie miło powrócić do aktywnego rosteru i cieszę się, że będę mógł pomóc drużynie. Jestem gotowy do gry na najwyższym poziomie i zamierzam grać lepiej niż przed przerwą – mówi Knasiak.

Zobacz również: Denis „Grashog” Hristov nowym prowadzącym x-kom AGO

Ostatnie miesiące „mhL” spędził na ławce rezerwowych. Powodem nie była jednak słaba dyspozycja indywidualna, a chęć ukończenia przez zawodnika szkoły średniej. Matura już jednak za nim i czas na wielki powrót do profesjonalnej gry.

https://twitter.com/xkomago/status/1447882249425362948

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem