Miłosz „mhL” Knasiak może zostać zawodnikiem MOUZ NXT!

Czy MOUZ NXT będzie niebawem występować pod polską flagą? To bardzo możliwe, ponieważ blisko przenosin do akademii mousesports jest Miłosz "mhL" Knasiak.

W ostatnich miesiącach większe wrażenie od głównego składu MOUZ robi akademia organizacji, czyli MOUZ NXT. Ekipa z Hubertem „Szejnem” Światłym i Kamilem „siuhym” Szkaradkiem wykręca bardzo dobre wyniki i zdecydowanie jest jedną z najlepszych akademii zespołów CS:GO na świecie. Nic zatem dziwnego, że kilku zawodników wymienia się w kontekście promocji do pierwszego zespołu.

Zobacz również: „Sobol” i „snatchie” na celowniku Wisły All in! Games Kraków?

Niebawem w podstawowym składzie „Myszek” występować może Ádám „torzsi” Torzsás oraz Jon „JDC” de Castro. Jeśli te ruchy dojdą do skutku, to w MOUZ NXT stworzą się dwa wakaty. Według ostatnich informacji jeden z nich może zostać wypełniony przez kolejnego Polaka, Miłosza „mhL” Knasiaka. 19-latek aktualnie jest zawodnikiem x-kom AGO, jednak jego nazwisko jest wymieniane w kontekście zagranicznego transferu już od dłuższego czasu. Na konkrety w tej sprawie trzeba będzie jednak poczekać, ponieważ transakcja jest zależna od ruchów w pierwszej piątce mousesports.

https://twitter.com/Rafinhafps/status/1477997866979373063

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem