Miłosz „mhL” Knasiak bohaterem transferu do wielkiej organizacji?!

Już niebawem możemy być świadkami transferu Miłosza "mhL" Knasiaka, który jest związany z x-kom AGO. 19-latek może bowiem zasilić szeregi jednej z najbardziej rozpoznawalnych organizacji na świecie.

Już od dłuższego czasu Miłosz „mhL” Knasiak nie występuje w barwach x-kom AGO, mimo, że jest związany kontraktem z organizacją. Powodem rekonwalescencji była matura, do której w tym roku podchodził Knasiak. 19-latek jest uznawany za jeden z największych talentów polskiego Counter Strike’a, więc nic dziwnego, że „Jastrzębie” nie chciały się z nim rozstawać.

Zobacz również: Illuminar zaprezentowało trzech nowych zawodników sekcji CS:GO

Początkowo spekulowano o ewentualnym powrocie „mhL’a” do składu AGO po odejściu Pawła „reatza” Jańczaka, jednak te plotki zostały zdementowane. Maciej Opielski, CEO x-kom AGO, zdradził bowiem, że Knasiak może zmienić barwy jeszcze tego lata, gdyż prowadzone są rozmowy z pewną międzynarodową organizacją. Patryk Stec ze sport.pl dotarł do informacji, które mówią o zainteresowaniu ze strony… Fnatic. Nie wiemy jednak, czy Polak miałby zasilić główny skład, czy może akademię. Dodatkowo zainteresowanie „mhL’em” ma wykazywać również FPX oraz BIG.

W jakim kierunku powędruje utalentowany snajper? Tego nie możemy być pewni, jednak wszystko powinno się rozstrzygnąć w najbliższych tygodniach.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem