Arkadiusz Milik może nie zasłużyć na Euro? Mocna opinia Kamila Grosickiego

Kamil Grosicki udzielił pierwszego wywiadu po kolejnym fiasku transferowym, jakie tego lata stało się jego udziałem. Czy w związku z tym runda jesienna może upłynąć mu na siedzeniu na ławce? A jeśli tak, to czy pod znakiem zapytania stanie jego przyszłość w kadrze? Reprezentant Polski zaskakująco odważnie wypowiedział się o powołaniach dla zawodników bez rytmu...

Kamil Grosicki potraktował temat zaskakująco otwarcie i szczerze, jak na to, że akurat on znajduje się dziś w gronie piłkarzy, którym minut w rozgrywkach klubowych może brakować. W wywiadzie dla Weszło! dość kategorycznie wypowiedział się, że „Jerzy Brzęczek nie ma prawa powoływać takich zawodników, bo reprezentacja to nie jest hobby football”.

„Czyli Milika byś nie powołał” – puentuje jego wywód dziennikarz. Na co Grosicki odpowiada, że oczywiście Arek zrobił wiele dla kadry, ma świetne umiejętności, ale… zimą będzie miał dwa miesiące, żeby zastanowić się nad swoją przyszłością.

„Jeśli ja czy on nie będziemy grać, to trener Brzęczek wręcz nie ma prawa powoływać zawodników, którzy nie grają. I nieważne, ile zrobili dla kadry”.

Grosik generalnie jest jednak optymistą. Liczy, że sezon jest długi i ciężki, wobec czego dostanie w West Bromie swoje szanse. Podkreśla, że temat wypożyczenia do Nottingham wynikał głównie z sytuacji finansowej w klubie, nie z jego chęci odejścia. Ma swoje ambicje i chciałby jeszcze powalczyć o kolejne minuty na poziomie Premier League.

Kamil Grosicki dla Weszło:

Do stycznia walczę. Zawsze marzyłem o Premier League.

 

Slaven Bilić zdradził, co czeka Kamila Grosickiego!

 

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem