Milan Škriniar zmuszony do opuszczenia Interu Mediolan?

Sensacyjne doniesienia z obozu Interu Mediolan! Jeden z kapitanów, Milan Škriniar, najpewniej nie przedłuży swojej umowy i będzie musiał opuścić klub.

Milan Škriniar jest jednym z kapitanów zespołu z San Siro. Od lat jego nazwisko wymienia się w kontekście wielkiego transferu, między innymi do Paris Saint-Germain lub któregoś z klubów z Premier League, jednak sam obrońca nie miał zamiaru opuszczać ekipy Interu. Okazuje się jednak, że Słowak jest pośrednio wypychany z klubu i niebawem może odejść!

Zobacz również: Marcelo Bielsa przymierzany do powrotu do Premier League!

O sprawie poinformował agent piłkarza, Roberto Sistici. Kontrakt jego klienta wygasa już w czerwcu 2023 roku i miał być przedłużony, jednak propozycja „Nerazurrich” nie spełniała ich oczekiwań.

Jesienią ubiegłego roku odpowiedzieliśmy na wszystkie wnioski o spotkania złożone przez klub, po serii wstępnych rozmów przedstawiliśmy nasze oczekiwania finansowe, a następnie na początku listopada 2022 roku klub przedstawił nam propozycję. Mniej więcej miesiąc później, przed Świętami Bożego Narodzenia, poinformowałem Inter o naszej decyzji nieprzyjęcia oferty – powiedział Sistici.

Menadżer stwierdził, że na ten moment nie widzi żadnej możliwości na parafowanie nowej umowy i od jakiegoś czasu rozmawiają z innymi zespołami w sprawie potencjalnego transferu – gotówkowego jeszcze zimą lub jako wolny agent po zakończeniu sezonu.

Czy jest szansa, że Škriniar przedłuży umowę? W tej chwili nie ma takiej możliwości. Poinformowałem również dyrektorów „Nerazzurrich” – Marottę i Ausilio, że czujemy potrzebę wysłuchania ofert innych klubów. Rozmawiamy z kilkoma drużynami. Wśród nich nie ma Włochów – zdradził włoski agent. 
Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem