Mikołaj „mouz” Karolewski na stałe w Pompa Team!

Testy Mikołaja "mouza" Karolewskiego w Pompa Team zakończone sukcesem. Polski zawodnik podpisał kontrakt z organizacją i od teraz będzie pełnoprawnym członkiem składu.

Byli zawodnicy Illuminar nie mogą narzekać na brak zainteresowania. Po dość nieoczekiwanym zwycięstwie w finale Dywizji Mistrzowskiej Polskiej Ligi Esportowej każdy z graczy poszedł w swoją stronę. Dominik „GruBy” Świderski dołączył do Cowana Gaming, Kuba „Markoś” Markowski związał się z Wisłą All in! Games Kraków, a Piotr „morelz” Taterka został zakontraktowany w Tarczyński Protein Team. W ten weekend dowiedzieliśmy się, że „nowy dom” znalazł również Mikołaj „mouz” Karolewski.

Zobacz również: ESCA wygrywa Dywizję Profesjonalną Polskiej Ligi Esportowej

„mouz” już w maju rozpoczął okres testowy w Pompa Team. Sam właściciel organizacji, Szymon „IsAmU” Kasprzyk informował, że Karolewski będzie częścią powstającego składu. Testy 25-latka przebiegły pomyślnie i na początku czerwca podpisał on kontrakt z PT. Na ten moment skład Pompy liczy tylko czterech graczy, jednak w najbliższym czasie do zespołu dołączyć może Patryk „Demho” Tomaszewski, który odszedł z CLEANTmix.

https://twitter.com/esport_pt/status/1401500863819100163

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem