Mike Tyson i Roy Jones Junior wrócili do ringu! „Bestia” pełna wigoru

54-letni Mike Tyson i 51-letni Roy Jones Junior zmierzyli się w ringu podczas pokazowej walki w Los Angeles. Emerytowani mistrzowie zmierzyli się w pełnym dystansie. „Bestia” próbowała znokautować rywala, ale ostatecznie sędziowie orzekli remis.

Mike Tyson pokazał się z dobrej strony. Widać było, że traktuje pojedynek poważnie i dąży do nokautu. Postawa Jonesa Juniora mogła się podobać nieco mniej – defensywna, nastawiona na przeczekanie, bez dążenia do mocnych wymian. Statystyka ciosów: 67 – 37 na korzyść Tysona. „Power punches”: 57 – 28 dla Bestii.

20 lat temu walka wywołałaby gigantyczne emocje. Dziś fani boksu podchodzili do niej raczej na chłodno, z ciekawością, jak prezentują się emeryci. Pod tym kątem Mike Tyson może czuć się wygranym, bo pokazał wiele ze swojej charakterystycznej postawy ringowej sprzed lat.

„Jestem zadowolony. Sądzę, że wygrałem. Jones Jr musiał czuć moje uderzenia. Po 15 latach bez ringu, pokazałem się lepiej niż on – skomentował Tyson po walce.

Roy Jones Junior wyraził chęć rewanżu. Pojedynek zadedykował zmarłemu Koby’emu Bryantowi.

https://twitter.com/kluxbusta/status/1332917617162674176?s=21

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem