„MICHU” wolnym zawodnikiem. Jego kontrakt z ENVY został rozwiązany

Mimo, że Michał "MICHU" Muller już od dłuższego czasu nie jest częścią dywizji CS:GO drużyny ENVY, to swobodne poszukiwania nowej drużyny może rozpocząć dopiero teraz. Kontrakt Polaka został bowiem rozwiązany.

Michał „MICHU” Muller swój ostatni mecz w barwach ENVY rozegrał na początku grudnia 2020 roku. Jego ostatnim występem było spotkanie z MAD Lions w ramach Flashpoint 2. Informację o zakończeniu współpracy Teamu ENVY ze składem CS:GO otrzymaliśmy w połowie stycznia. Od tego momentu Muller rozglądał się za nowym domem, jednak wolną rękę do negocjacji otrzymał dopiero teraz.

Od dziś oficjalnie jestem wolnym zawodnikiem, a mój kontrakt z Envy został rozwiązany. Poszukiwania nowej drużyny trwają w najlepsze, bardzo tęsknie za codziennymi treningami i oficjalnymi meczami. Nie ukrywam, że nie mogę się doczekać kolejnych szans i okazji, aby w końcu osiągnąć coś, czego do tej pory mi się nie udało – pisze „MICHU” na swoim profilu na Facebooku

Zobacz również: Astralis liderem najnowszego rankingu HLTV, spory awans Team Spirit

24-latek związał się z ENVY na początku 2020 roku po przygodzie w Virtus.pro. Na ten moment występuje w mixie StylDunów, w którego skład wchodzi między innymi Paweł „byali” Bieliński. Nie wiemy jeszcze gdzie trafi polski zawodnik.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem