„MICHU” bez trenera. „zews” opuszcza Evil Geniuses

Plotki odnośnie zmian w sztabie szkoleniowym Evil Geniuses okazały się być prawdziwe. Wilton „zews” Prado opuścił zespół dzień przed startem IEM Summer.

Pierwsze informacje o opuszczeniu szeregów Evil Geniuses przez „zewsa” pojawiły się niespełna kilka dni temu. Sam Brazylijczyk nie kazał nam długo czekać i już w środę wystosował oświadczenie, w którym informuje o swoim odejściu z ekipy Michała „MICHU” Müllera. Cała sytuacja miała miejsce niespełna 24 godziny przed startem pierwszego spotkania na IEM Summer, w którym EG bierze udział.

To było szalone 14 miesięcy ze wzlotami i upadkami. Podczas jednego z najbardziej zwariowanych okresów w historii ludzkości wyobrażałem sobie nas jako najlepszą drużynę świata, która zdobywa wiele trofeów, ale również doznaje bolesnych porażek. Mimo krótkiego czasu, który tu spędziłem, wspomnienia pozostaną na zawsze. Dziękuję wszystkim moim obecnym i byłym kolegom z EG. Chciałbym przekazać wam moje uznanie i podziękować za to, że byliście częścią moich wspomnień – napisał „zews”.

Zobacz również: Wisła All in! za burtą drugiej edycji Spring Sweet Spring

Brazylijski szkoleniowiec pracował w Evil Geniuses od kwietnia 2020 roku. Mimo zeszłorocznych sukcesów rok 2021 nie był dla niego tak owocny. Dodatkowo skład dotknęły zmiany, jednak nie przyniosły one jeszcze efektów. „zews” najprawdopodobniej jest jeszcze związany kontraktem, jednak rozpoczął poszukiwania nowego pracodawcy. W swoim oświadczeniu wykluczył również przejście na VALORANT.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem