Michał Probierz broni polskich trenerów. OSTRO!

Selekcjoner młodzieżowej reprezentacji Polski, Michał Probierz, w ostrym stylu stanął w obronie polskich trenerów. Uważa, że kolejny raz, w kontekście wyboru selekcjonera, robi się z nich - tu cytat - debili.

Trwamy w zawieszeniu, czekając na nowego selekcjonera reprezentacji Polski. Ciągle nie cichnie dyskusja pt. Polak czy obcokrajowiec? Każda z opcji ma swoich zwolenników. Trudno stwierdzić, że polscy trenerzy są w tej dyskusji szczególnie uciśnieni, choć nie brakuje głosów, że odpowiedni kandydat w naszym kraju nie istnieje. A nawet jeśli, w osobie Marka Papszuna, to jeszcze nie teraz.

Michał Probierz w rozmowie z goal.pl wyraził opinię, że ma już dość traktowania w ten sposób polskiej myśli szkoleniowej. W domyśle: lekceważąc wiedzę i fachowość krajowych trenerów.

Dziwię się, że Polska jest tak krytykowana jeżeli chodzi o myśl szkoleniową. Z nas robi się debili, tak powiem brzydko.

Michał Probierz twierdzi, że nie jesteśmy gorsi, warsztatowo, od specjalistów z zagranicy. Jednak dysponujemy mniejszymi pieniędzmi i nie mamy możliwości pracy z piłkarzami z topu:

Bardzo często te obrazy, które są wokół polskich trenerów, są już naprawdę żenujące. Uważam, że nie zasługujemy na to. Jeżeli ktoś chodzi na treningi i je obserwuje, to na pewno nie odbiegamy w niczym. A to, że my dużej jakości piłkarza nie możemy ściągnąć za grube miliony, to już nie mamy na to wpływu.

Zarejestruj się w LV BET, odbierz 20PLN za darmo i postaw bez ryzyka!

Jeśli jeszcze nie masz konta w LV BET – możesz założyć je w kilka minut, odebrać 20PLN wyjątkowego bonusu na start specjalnie dla czytelników Łączy Nas Pasja i obstawić co tylko chcesz BEZ RYZYKA UTRATY WŁASNYCH ŚRODKÓW! Jak tego dokonać? Kliknij TUTAJ, aby przejść do rejestracji w LV BET i odbierz bonus dla nowych graczy.
Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem