Michał Probierz apeluje do Jerzego Brzęczka. Kolejne show na konferencji!

Michał Probierz lubi wsadzać kij w mrowisko, pospierać na argumenty czy wręcz pokłócić na konferencji prasowej. Zdarzało mu się nawet sadzić roślinki. Tym razem wystosował apel do... Jerzego Brzęczka. Życzy mu powodzenia i wytrwałości, mimo trudnego klimatu wokół jego osoby.

Michał Probierz ostatnio narzekał na fakt, że przedmeczowe konferencje prasowe wciąż odbywają się zdalnie, co jego zdaniem jest utrzymywaniem zbędnej fikcji. „Wszyscy siedzą po knajpach, a ja nawet nie mam się z kim pokłócić. Nudzi mnie gadanie do kamery” – oświadczył. Cracovia konsultowała sprawę z Zespołem Medycznym przy PZPN, ale ten wciąż nie daje zgody na powrót do normalności. Dla odmiany spotkanie z dziennikarzami odbyło się nie zdalnie, lecz na świeżym powietrzu.

Michał Probierz zaskoczył, kierując pierwsze słowa bezpośrednio do selekcjonera kadry Jerzego Brzęczka. Czuł potrzebę wsparcia go w trudnym czasie.

„Zacznę może trochę nietypowo, ale chciałem wesprzeć Jurka Brzęczka – zaczął trener Cracovii. „Dzisiaj jest taka fala krytyki na niego i taki hejt z każdej strony. Chciałbym powiedzieć, żeby się nie przejmował, robił swoje i żeby dalej pracował systematycznie. Po prostu nie myślał o tym. Jurek, trzymam za Ciebie kciuki. My zawsze szukamy negatywów. Całego sztabowi trenerskiemu życzę powodzenia i żebyście byli w tym wszystkim silni i wytrwali” – powiedział Michał Probierz.

„Trenera może każdy obrazić, każdy może napisać, co chce, a trener nie ma możliwości się często wybronić”.

Selekcjonera reprezentacji Polski niezmiennie broni prezes PZPN, Zbigniew Boniek. Jemu też styl kadry nie leży, ale zaleca cierpliwość i rozliczenie po Euro. „Media mogą zwalniać trenera Brzęczka, ja nie widzę takiej potrzeby” – mówi na łamach Przeglądu Sportowego. „Możemy narzekać na styl, ale na razie każde postawione zadanie Jurek wykonał”.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem