Michał Pazdan bliski powrotu do Ekstraklasy! Wybrał klub

Michał Pazdan najprawdopodobniej wróci z tureckich wojaży do polskiej Ekstraklasy. Jeśli w najbliższych godzinach nie dostanie lepszej oferty, podpisze kontrakt z Jagiellonią Białystok - dowiedział się Przegląd Sportowy.

Pazdan trzy ostatnie sezony spędził w drużynie tureckiego Ankaragucu. Jeszcze w rozgrywkach 2019/2020 grał bardzo regularnie, jednak w kolejnych, gdy jego kontrakt miał wkrótce wygasnąć, stał się zmiennikiem. Ankaragucu spadło z Super Lig i szybko stało się jasne, że pożegna się z Polakiem. Pazdan nie był przekonany do Polski. W wywiadzie dla Foot Trucka przyznał, że podoba mu się życie w Turcji, dobrze czuje się tam z całą rodziną i nie wykluczyłby nawet oferty z silnej drużyny drugoligowej. Najwyraźniej żadna z nich nie okazała się na tyle konkretna lub atrakcyjna, że w końcu otworzył się na opcje z polskiej ligi.

Jak podaje Piotr Wołosik z Przeglądu Sportowego, Michał Pazdan jest bliski gry w Jagiellonii Białystok.

To właśnie z Jagi były reprezentant Polski przeprowadził się do Legii Warszawa za niebagatelne 700 tysięcy euro. Menedżer Pazdana, Mariusz Piekarski wciąż rozgląda się za innymi opcjami, jednak jeśli do piątku nie pojawi się dobra, konkretna oferta, 34-letni obrońca najpewniej podpisze kontrakt w Białymstoku.

Jagiellonia musi zadbać o obsadę środka obrony, ponieważ z kontuzjami walczą Ivan Runje i Bogdan Tiru.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem