Michael „Grim” Wince zwalnia miejsce w składzie Team Liquid

Stało się to, co stać się musiało. Team Liquid poinformowało odsunięciu od składu Michaela „Grima” Wince'a, który nie jest w planach organizacji na przyszły rok.

Przebudowa w Team Liquid trwa w najlepsze. Jakiś czas temu poinformowano o przesunięciu na ławkę rezerwowych Gabriela „FalleNa” Toledo oraz Jake’a „Stewie2k” Yipa, a w ich miejsce zatrudniono Josha „oSee” Ohma i Richarda „shoxa” Papillona. To jednak nie koniec zmian, ponieważ z organizacją pożegnał się kolejny zawodnik.

Zobacz również: Oficjalnie: Michał „MICHU” Müller dołącza do MAD Lions!

Z Team Liquid odszedł Michael „Grim” Wince. Ta informacja nie powinna być zaskoczeniem dla fanów TL, ponieważ o odejściu Amerykanina z drużyny mówiło się już od grudnia. Na ten moment nie wiemy jednak kto zajmie jego fotel. Mówi się, że „Źrebaki” mają oko na dwóch zawodników – Viniciusa „VINI’ego” Figueiredo oraz Nicholasa „nitr0” Cannellę. Warto również wspomnieć, że „Grim” może zasilić szeregi Extra Salt lub Complexity.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem