MIBR ukarane za stream sniping podczas ćwierćfinałów Flashpoint 2!

Wczoraj organizatorzy turnieju Flashpoint 2 poinformowali o ukaraniu jednej z ekip. Mowa tu o brazylijskim MiBR, które dopuściło się stream snipingu.

Według oświadczenia drużyna z Brazylii podczas swojego meczu ćwierćfinałowego z OG (2:1 dla MiBR) podglądali swoich przeciwników na oficjalnej transmisji turnieju. Takie działanie jest niezgodne z regulaminem i w środowisku jest odbierane bardzo negatywnie. Brazylijczycy włączyli transmisję na telewizorze i mieli dostęp do kilku bardzo ważnych dla gry informacji. Mimo opóźnienia na streamie organizatorzy uznali to działanie za niesportowe i ukarali drużynę z Brazylii.

MiBR będzie musiało zapłacić 10000 dolarów kary. Organizatorzy odejmą karę z wygranych przez Brazylijczyków pieniędzy i przekażą je na brazylijską fundację charytatywną, którą sami wybiorą. Każda kolejna próba stream snipingu będzie jednoznaczna z dyskwalifikacją z turnieju, co potwierdził sam organizator.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem