MiBR rezygnuje sześcioosobowego składu. „danoco” opuszcza drużynę

Daniel „danoco” Morgado odchodzi z brazylijskiego MiBR. Zawodnik podjął decyzję o opuszczeniu organizacji, a z tego powodu drużyna musi zrezygnować z sześcioosobowego składu.

Daniel „danoco” Morgado dołączył do MiBR na początku 2021 roku. Drużyna została całkowicie przebudowana i zakontraktowała aż pięciu nowych zawodników. Wyniki na amerykańskiej scenie nie były jednak zadowalające, więc zadecydowano o poszerzeniu składu. Do ekipy dołączył Raphael „exita” Lacerda z Sharks Esports, a na ławce rezerwowych zasiadł właśnie „danoco”.

Zobacz również: „GruBy” i „OKOLICIOUZ” zakończyli współpracę z Cowana Gaming

25-latek nie miał wielu okazji do wykazania się. Ostatni mecz rozegrał w marcu, a pozostały czas spędził właśnie na rezerwie. Taki bieg spraw nie podobał się samemu zawodnikowi, który w powiedział „dość”. Decyzję o odejściu podjął sam Morgado, który tłumaczy ją po prostu chęcią gry. „danoco” nie znalazł jeszcze nowej drużyny, jednak najprawdopodobniej gracz zostanie w kraju.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem