MiBR decyduje się na zmiany. Dwóch zawodników ląduje na rezerwie

Brak awansu na Majora zbiera swoje żniwo. Brazylisjki MiBR poinformował o przeniesieniu dwóch zawodników na ławkę rezerwowych i rozpoczęciu poszukiwań nowych graczy.

Mimo, że MiBR wygrał aż trzy turnieje Major Regional Rankings, to finalnie nie udało im się awansować na najważniejszy turniej roku, czyli PGL Major w Sztokholmie. Zarząd organizacji nie jest zadowolony z takiego biegu spraw i podjął radykalne, ale bardzo zrozumiałe decyzje co do przyszłości zespołu. Na ławkę rezerwowych przesunięto dwóch zawodników – Gustavo „⁠yela⁠” Knittela i Bruno „⁠shz⁠” Martinellego.

„yel” i „shz” wciąż są zawodnikami MIBR. Poza siedmioma członkami pierwszego zespołu mamy również pięciu graczy w akademii. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, to nie wykluczamy wprowadzenia do zespołu kolejnych nowych zawodników. Zamierzamy wykorzystać końcówkę roku na przeprowadzenie testów i ustalenie, jaki kształt będzie mieć drużyna, która będzie reprezentować nasze barwy w sezonie 2022 – powiedział włodarz organizacji, Yuri „Fly” Uchiyama.

Zobacz również: „Rallen” i „Snatchie” opuszczają szeregi x-kom AGO

Kto zastąpi wcześniej wspomnianą dwójkę? Tego jeszcze nie wiadomo. Na ten moment organizacja testuje dwóch graczy – Adriano „⁠WOOD7⁠” Cerato i Matheusa „⁠Tuurtle⁠” Anhaia. Pewne jest jednak, że czas, który Brazylijczycy spędziliby na Majorze zostanie wykorzystany na przebudowę składu, który miał reprezentować Amerykę Południową w tych prestiżowych rozgrywkach.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem