mhL i jego Endpoint mistrzem Wielkiej Brytanii!

Miłosz "mhL" Knasiak mistrzem Wielkiej Brytanii w CS:GO! Jego Endpoint wygrało wczoraj ósmy tytuł ESL Premiership z rzędu.

W październiku tego roku Miłosz „mhL” Knasiak zdecydował się na kolejny krok w swojej karierze i przeniósł się z MOUZ NXT do Endpoint CeX. Zespół ten to absolutny dominator brytyjskiej sceny CS:GO – mimo, że wyniki w Europie często pozostawiają wiele do życzenia, to na krajowym podwórku nie mają sobie równych, co potwierdzili w tym sezonie ESL Premiership.

Zobacz również: k0nfig tymczasowo wskakuje do składu Heroic!

Endpoint było jednym z głównych faworytów do końcowego triumfu, gdyż wygrali oni… 7 ostatnich edycji krajowych mistrzostw. Mimo, że przygodę w play-offach musieli oni rozpocząć już w pierwszej rundzie, to i tak bez większych problemów awansowali do wielkiego finału. W meczu o tytuł mierzyli się z Viperio, które było nawet w stanie „urwać” dwie mapy, jednak finalnie to ekipa Knasiaka dopięła swego na mapie numer 5 i tym samym przypieczętowali swój ósmy tytuł mistrzowski z rzędu i dziesiąty w historii organizacji.

https://twitter.com/TeamEndpoint/status/1599530337838637056

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem