Messi zaprosił całą drużynę do swojej posiadłości. Zaskakujące śpiewy!

Lionel Messi zorganizował w poniedziałek w swojej posiadłości spotkanie całej pierwszej drużyny FC Barcelony, by jeszcze bardziej zjednoczyć zespół przed finiszem rozgrywek La Liga.

W sobotę Blaugrana zagra u siebie arcyważne spotkanie z liderującym tabeli Atletico Madryt. Niedawna porażka Barcelony z Getafe sprawiła, że nawet zdobycie trzech punktów nie zapewni jej już teraz pełnego komfortu w walce o tytuł. Da jednak odpowiedź – czy Barca w tym wyścigu ciągle się liczy. Z wagi spotkania sprawę zdają sobie wszyscy, a Leo Messi – jak przystało na kapitana – wziął sprawy w swoje ręce i postanowił wnieść nieco dobrej energii do zespołu.

Messi zaprosił do swojej posiadłości wszystkich graczy I drużyny. Chyba nikt nie ma wątpliwości, że tak postępuje kapitan, któremu na sercu leży dobro zespołu i nie zamierza go po sezonie opuszczać.

Katalońscy dziennikarze, spędzili długie godziny przed murami apartamentowca Argentyńczyka. Zarejestrowali między innymi gromkie śpiewy „Campeones, campeones”, którymi gracze Barcelony najprawdopodobniej nakręcali sami siebie do walki o tytuł!

https://twitter.com/FCBW_A7/status/1389265763371044866?s=20

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem