Messi wskazał ligę, w której kiedyś zagra!

Leo Messi po zakończeniu bieżącego sezonu podejmie decyzję o swojej przyszłości. Nie wyklucza odejścia z Barcelony. W wywiadzie dla telewizji La Sexta przyznaje, że w szatni Blaugrana zostało mu niewielu przyjaciół, a drużyna długo będzie odzyskiwać swą jakość.

Messi wskazał dwa kluby, dla których z całą pewnością nie zagra – to Real i Atletico Madryt. Twierdzi, że nie rozmawiał również o transferze do Manchesteru City z Pepem Guardiolą. Z Neymarem jest w stałym kontakcie, jednak decyzje będzie podejmował latem, po zakończeniu sezonu. „Sam nie wiem, co zrobię” – deklaruje.

Jedyne o czym mówi konkretnie, to o chęci zamieszkania w Stanach Zjednoczonych.

„Zawsze chciałem mieszkać w USA, pograć w tamtejszej lidze. Nie wiem, czy to się wydarzy, jeśli tak to nie będzie to teraz” – zapewnia. Skupiam się na bieżącym sezonie. Inne myślenie nie byłoby dobre. Jeśli odejdę, chcę zrobić to jak najlepiej.

Messi stara się zatem przemilczeć najbliższą przyszłość, kiedy wciąż zależy mu na walce o najbliższe cele, czuje się głodny gry o tytuły. Wysyła sygnał, że w dalszej kolejności chciałby trafić do amerykańskiej Major League Soccer, a następnie wrócić do Barcelony w nowej roli. „Na pewno będzie coś związanego z piłką, to lubię i umiem. Nie będę jednak trenerem. Może dyrektorem sportowym i próbować sprowadzać do klubu piłkarzy, których uważam za dobrych”.

Kursy LV BET na następny klub Lionela Messiego po letnim okienku transferowym 2021:

Paris Saint-Germain – 1.80
Manchester City – 2.60
Juventus – 8.00
Manchester United – 12.00
Bayern Monachium – 15.00
Real Madryt – 50.00
Newell’s Old Boys – 50.00
Legia Warszawa – 501.00
Wisła Kraków – 1001.00

Leo Messi udzielił głośnego wywiadu! „Jeśli odejdę, chcę zrobić to jak najlepiej”

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem