Messi może przedłużyć kontrakt z Barceloną. Stawia jednak jeden warunek

Przyszłość Lionela Messiego nadal pozostaje wielką niewiadomą. Wygląda jednak na to, że Argentyńczyk może podpisać nowy kontrakt z Barceloną. Stawia jednak jeden warunek.

Saga transferowa Leo Messiego trwa w najlepsze. Jeszcze rok temu wydawało się, że odejście Argentyńczyka z Camp Nou jest pewne. Sam zawodnik miał nawet wysłać „burofaks”, w którym informuje klub o skorzystaniu z klauzuli, która pozwalała mu na odejście na sezon przed zakończeniem kontraktu. Zakończenie wieloletniej współpracy z Barceloną nie nastąpiło i wygląda na to, że taki stan rzeczy zachowa się przez najbliższy czas.

Z zabiegania o usługi jednego z najlepszych zawodników na świecie najprawdopodobniej zrezygnuje Manchester City. „The Cityzens” stwierdzili, że ogromna inwestycja w nie najmłodszego zawodnika jakim jest Messi będzie niewspółmierna do ewentualnych sukcesów sportowych. Pep Guardiola chce zatem skupić się na pozyskaniu Erlinga Haalanda lub Jacka Grealisha.

Zobacz również: Manchester City zrezygnuje ze starań o podpis Leo Messiego

Wygranie wyborów przez Joana Laportę może wpłynąć na decyzję Messiego. Według „Mundo Deporitvo” Argentyńczykowi bardzo odpowiada nowy prezydent, jednak przed złożeniem podpisu pod nową umową stawia jeden warunek. Napastnikowi chodzi o sukces sportowy. Messi chce zakończyć karierę w chwale i chce gwarancji walki o najwyższe cele nie tylko w Hiszpanii, ale i w Europie. Bardzo możliwe, że 33-latek chce, aby na Camp Nou trafiło kilka wielkich nazwisk, które pomogą klubowi między innymi w Lidze Mistrzów.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem