Merih Demiral odejdzie z Juventusu i przyspieszy dwa inne transfery

Atalanta i Juventus są bardzo blisko osiągnięcia porozumienia w sprawie transferu Mehira Demirala. Przenosiny tureckiego obrońcy otworzą drzwi do przeprowadzenia dwóch kolejnych transakcji.

O transferach Manuela Locatelliego do Juventusu oraz Cristiana Romero do Tottenhamu mówi się już od kilku tygodni. Negocjacje w sprawie tych zawodników w ostatnich dniach nie były jednak zbyt owocne. Mimo, że zawodnicy wyrażają chęć zmiany otoczenia, to kluby nie mogły się porozumieć co do opłaty transferowej. Wszystko ma zmienić jednak… transfer Meriha Demirala do Atalanty.

Zobacz również: Harry Kane nie stawił się na treningu Tottenhamu! Anglik walczy o transfer?

Atalanta nie chciała puścić Romero do Londynu do czasu znalezienia następcy. Włosi upatrzyli sobie właśnie Demirala, a według Fabrizio Romano we wtorek nastąpił przełom w rozmowach, który znacznie zbliżył Turka do ekipy z Bergamo. Dopięcie przenosin obrońcy na Stadio Atleti Azzurri d’Italia ma umożliwić finalizację przenosin Romero na Tottenham Hotspur Stadium.

Środki, które pozyska „Stara Dama” mają zostać spożytkowane na pozyskanie Manuela Locatellego. Zarząd Juve musi się spieszyć – zarząd Sassuolo postawił bowiem deadline negocjacji na temat sprzedaży swoich gwiazd. Ostateczny termin to 8 sierpnia, więc jedno z objawień EURO może zasilić Juventus jeszcze w tym tygodniu.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem