Memphis Depay o krok od FC Barcelony! Kluby ustaliły cenę transferu!

Na dniach pierwszy transfer do FC Barcelony autorstwa Ronalda Koemana powinien stać się faktem. Blaugrana, zdaniem dziennikarza Fabrizio Romano, zapłaci 30 milionów euro za Memphisa Depaya, a Olympique Lyon zaakceptuje ofertę.

Od kiedy Holender Ronald Koeman został mianowany nowym szkoleniowcem Barcelony, w kontekście klubu krąży kilka tych samych nazwisk. Te wymieniane najczęściej to właśnie Memphis Depay i Georginio Wijnaldum. Znacznie dłużej mówi się o Thiago Alcantarze, a już zdecydowanie najdłużej o transferze Lautaro Martineza. Zdaniem Fabrizio Romano, w żadnym z trzech ostatnich tematów nie ma na razie postępów. Wyjątkiem jest Depay. Sam piłkarz wiele dni temu porozumiał się z Barceloną w sprawie indywidualnego kontraktu. Rozmawiał z Koemanem. Jest gotowy i czeka. W międzyczasie Barcelona prowadziła nieoficjalne rozmowy zmierzające do ustalenia finalnej ceny za gracza.

30 milionów euro, to kwota, za jaką Barcelonie uda się nabyć Memphisa Depaya z Olympique Lyon i ma się to wydarzyć już na dniach!

Trudniej spodziewać się, że coś dobrego wydarzy się w kontekście pozostałych piłkarzy łączonych z klubem z Katalonii. Wijnaldum jest pierwszym wyborem Koemana, jednak porozumienie z Liverpoolem się komplikuje. Thiago, jeśli odejdzie z Bayernu, to najprawdopodobniej do Premier League. Z kolei w kontekście Lautaro stanowisko Interu jest na tyle mocne, że trudno będzie je zmienić. Włosi chcą przedłużyć kontrakt piłkarza i stanowczo komunikują, że nie jest na sprzedaż.

https://twitter.com/FabrizioRomano/status/1305638630401208320?s=20

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem