Kilku reprezentantów Polski po meczu z Holandią zaskoczyło oceną spotkania. Ich dobrego nastroju nie podzielał jeden z liderów "Oranje", który krytycznie wypowiedział się o grze rywala.

Memphis Depay tyle co grał w barwach Lyonu w półfinale Ligi Mistrzów. Na początek nowego sezonu zdobył hat-tricka w Ligue 1.  Media w Hiszpanii łączą go z transferem do FC Barcelony Ronalda Koemana. Wczoraj był z kolei jedną z wiodących postaci swojej reprezentacji. Po spotkaniu mówił, że dobrze było wreszcie, po tak długiej przerwie, zagrać w narodowych barwach. Był zadowolony ze zwycięstwa, a jednocześnie wyraził ubolewanie ze względu na styl gry Polaków.

Memphis Depay dziwi się, że sędzia spotkania pozwalał Polakom na grę w ten sposób.

Co ma konkretnie na myśli? Najwyraźniej: mało piłki w piłce.

Byli irytujący. Cały czas kopali po kostkach zamiast grać – mówi Depay.

„Przez większą część spotkania realizowaliśmy nasze założenia. Przeciwnik nie miał wielu okazji” – przekonywał po ostatnim gwizdku stoper reprezentacji Polski, Jan Bednarek. „Jak na pierwszy mecz po przerwie, nie było źle”. Czy na pewno?

Jerzy Brzęczek po meczu: jestem zadowolony. Kibice i dziennikarze: to brak ambicji!

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem