Na takie mecze czeka się z utęsknieniem, zaznacza ich daty czerwonym kółkiem w kalendarzu i odlicza dni, godziny, minuty… Wisła Kraków kontra Legia Warszawa. Starcie dwóch najbardziej utytułowanych drużyn XXI wieku w Polsce. Przedstawiamy kursy LV BET na to spotkanie!

Zwycięstwo 2:0 na Łazienkowskiej w marcu 2018 roku smakowało wybornie – zostało bowiem poprzedzone serią jedenastu meczów bez zwycięstwa z Legią. Tamten mecz pozwolił ponadto uwierzyć, że Białą Gwiazdę stać na zwycięstwo z każdym w tej lidze. Następne spotkanie w stolicy Polski to natomiast wspaniały pościg i odwrócenie losów spotkania z 0:2 na 3:2 (ostatecznie remis 3:3. Jak będzie teraz?

Wisła strzeli gola Legii – kurs LV BET: 1.63

Kibice Wisły chcieliby, żeby było tak, jak ostatnio z warszawską drużyną. Wisła wygrała w tym roku aż 4:0. Na zwycięstwo gospodarze zasłużyli całkowicie, nie pozwalając Legii na rozwinięcie skrzydeł. Właściwie nie pozwolili ówczesnemu mistrzowi Polski na nic. Nie ulegało wątpliwości, kto był konkretniejszy, bardziej sfokusowany na konstruowaniu akcji i doprowadzaniu każdej z nich przynajmniej do strzału. Aż cztery takowe znalazły swoją metę w siatce bramki Legii.

Wisła Kraków wygra go zera – kurs LV BET: 8.10 

Starcia z Legią to mecze o wyjątkowej aurze i otoczce, które charakteryzują się dużą presją i ciśnieniem ze strony fanów, którzy nie darzą się wzajemnie dużą sympatią. Odczuwają to piłkarze, którzy do tych spotkań podchodzą zupełnie inaczej, niż do innych pojedynków ligowych. To może wpłynąć na dużą liczbę ataków obu drużyn, które zakończą się rzutami rożnymi.

Powyżej 10,5 rzutów rożnych w meczu – kurs LV BET: 2.08

Mimo słabszego momentu Wisły Kraków, rywali nie lekceważy trener gospodarzy, Aleksandar Vuković. – Czy w niedzielę czeka nas łatwy mecz? No nie, nie czeka. Będzie trudny jak każdy inny w tej lidze. Bardzo szanuję Wisłę Kraków. Wisła jest klubem z którym ja, jako piłkarz Legii, grałem mecze typowo derbowe – mówił przed meczem trener stołecznego klubu.

– Uważam, że zespół Legii jest groźny, ale życie pokazało, że on też gubi punkty. I na swoim boisku – pomimo tego, że jest to stadion zawsze wypełniony po brzegi – także może je stracić – mówił natomiast trener Wisły, Maciej Stolarczyk. – Nasza przyszłość zależy od nas. Kluczowe dla mnie jest teraz wyciąganie wniosków i praca. Każda seria się kiedyś kończy, ta wyjazdowa także musi. Do tego, ważna jest strategia i realizacja planu – dodał szkoleniowiec „Białej Gwiazdy”.

Wisła nie przegra z Legią – kurs LV BET: 2.55  

Kto zwycięży w wielkim klasyku polskiej ligi? Faworytem jest Legia, co oznacza, że za poprawne wytypowanie pozytywnego dla Wisły Kraków wyniku można zgarnąć znacznie więcej pieniędzy. Drużyna Macieja Stolarczyka pragnie rehabilitacji i przełamania po pięciu przegranych meczach z rzędu. Czy takowe nastąpi w starciu z Legią?

Wygra Legia Warszawa: 1.48

Remis: 4.80

Wygra Wisła Kraków: 7.10

 

LV BET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE POSIADA ZEZWOLENIE URZĄDZANIA ZAKŁADÓW WZAJEMNYCH WYDANE PRZEZ MINISTRA FINANSÓW. UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH HAZARDOWYCH MOŻE STANOWIĆ NARUSZENIE PRZEPISÓW. HAZARD ZWIĄZANY JEST Z RYZYKIEM.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem