McKennie złamał zasady i zorganizował imprezę. Interweniowała policja

Pomocnik Juventusu, Weston McKennie, podczas przerwy reprezentacyjnej zorganizował imprezę w której udział wziął Paulo Dybala oraz Arthur. Zawodnicy zostali ukarani przez policję, a niebawem ukarać może ich również klub.

Podczas przerwy reprezentacyjnej zawodnikom, którzy nie otrzymali powołania może się zwyczajnie nudzić. Niektórzy regenerują się przed wymagającą końcówką sezonu, a niektórzy… imprezują. Tą drugą opcję wybrał Weston McKennie, który w swoim domu zorganizował imprezę. Udział wzięli w niej inni zawodnicy „Starej Damy” – Arthur oraz Paulo Dybala. Piłkarze Juventusu złamali w ten sposób włoskie prawo, które zabrania zgromadzeń, szczególnie pomiędzy godziną 22 a 5.

Zobacz również: Lucas Torreira chce opuścić Europę i zagrać w Boca Juniors

Według włoskiej „La Stampa” o występku 22-latka poinformowano policję, która niezwłocznie pojawiła się pod jego domem. Piłkarze nie chcieli wpuścić funkcjonariuszy do domu przez ponad godzinę. Każdy z uczestników domówki otrzymał mandat w wysokości 400 euro. Taki „wydatek” na pewno nie nadwyręży budżetów piłkarzy, jednak najgorsze może dopiero nadejść. Sprawą najprawdopodobniej zajmie się klub, który może ukarać niesfornych pracowników. Każdy z nich może opuścić najbliższe spotkanie derbowe z Torino.

 

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem