McKennie ponownie ukarany za złamanie zasad dotyczących COVID-19

Podczas zgrupowania reprezentacji Stanów Zjednoczonych Weston McKennie dwukrotnie złamał zasady dotyczące koronawirusa. Piłkarz Juventusu za swoje wybryki został przedwcześnie wysłany do Europy.

Weston McKennie ponownie zaskakuje. Amerykanin został powołany na wrześniowe zgrupowanie reprezentacji USA i miał pomóc drużynie w meczach przeciwko Salwadorowi, Kanadzie i Hondurasowi. Po spotkaniu z Salwadorczykami piłkarz został jednak odesłany do Europy ponieważ dwukrotnie złamał zasady dotyczące koronawirusa. Najpierw były zawodnik Schalke rozdawał autografy bez maseczki, a potem zaprosił osobę z zewnątrz do swojego pokoju hotelowego narażając przy tym kolegów z kadry na zakażenie.

Zobacz również: „Czerwone Diabły” przygotowują się na odejście Pogby. Następca wytypowany!

Nie jest to pierwszy przypadek, w którym McKennie nie trzyma się ściśle określonych reguł. Kilka miesięcy temu wraz z Paulo Dybalą i Arthurem zorganizował imprezę, na której stawiło się kilkadziesiąt osób. Na przyjęciu nie były oczywiście przestrzegane żadne restrykcje. Z ten wybryk Juventus ukarał swoich zawodników jednomeczowym zawieszeniem.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem