Maurizio Sarri bliski objęcia sterów w klubie z Serie A!

Wszystko wskazuje na to, że Maurizio Sarri w niedalekiej przyszłości wróci na ławkę trenerską. Włoski szkoleniowiec po sezonie zostanie nowym trenerem AS Romy.

Przygoda Paulo Fonesca z AS Romą zdaje się dobiegać ku końcowi. Pierwszy sezon za sterami ekipy z Rzymu był udany, jednak obecna forma zespołu pozostawia wiele do życzenia. Zespół ze stolicy Włoch zajmuje aktualnie 7. lokatę w tabeli i do miejsca gwarantującego udział w europejskich pucharach tracą aż 11 punktów. Z tego powodu Portugalczyk ma zostać zwolniony po zakończeniu sezonu.

Zobacz również: Rozmowa piłkarzy City i PSG przed czerwoną kartką. „Idź sobie, kto to w ogóle jest?”

AS Roma ma już przygotowany plan na następcę Fonesci. Na ławce trenerskiej zespołu ma zasiąść Maurizio Sarri. Według Nicolo Schiry obie strony są bardzo blisko osiągnięcia porozumienia, które skończy się podpisaniem umowy. Kontrakt Sarriego miałby obowiązywać przez dwa sezony, a na jego mocy 62-latek miałby zarobić 8 milionów euro plus dodatki.

Maurizio Sarri jest bezrobotny od sierpnia 2020 roku, kiedy to został zwolniony z Juventusu. Wcześniej prowadził między innymi ekipę Chelsea oraz SSC Napoli.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem