Matyáš „Carzzy” Orság nie jest już zawodnikiem MAD Lions

To już pewne - skład tegorocznych mistrzów Europy na pewno ulegnie zmianie. MAD Lions poinformowało, że swojego kontraktu nie przedłuży Matyáš „Carzzy” Orság.

Zmiany, zmiany, zmiany – tak możemy określić ostatnie tygodnie na scenie League of Legends. Wielkimi krokami zbliżamy się do startu kolejnego sezonu (ten rozpocznie się już pod koniec stycznia), więc czas na dopinanie składów na rok 2022. Wiemy już, że do roszad na pewno dojdzie w ekipie mistrzów LEC, czyli MAD Lions.

Zobacz również: Gabriël „Bwipo” Rau odchodzi z Fnatic. Kierunek Ameryka!

Hiszpańska organizacja poinformowała, że z zespołem pożegnał się Matyáš „Carzzy” Orság, który barwy „Lwów” reprezentował przez blisko dwa lata. O odejściu Czecha z MAD Lions mówiło się już od jakiegoś czasu. Jego kontrakt wygasł, a usługami strzelca zainteresowane było między innymi G2 oraz Vitality. Podejrzewało się nawet, że „Samuraje” stosują niedozwolone zagrywki, aby skusić czeskiego botlanera. Finalnie drogi „Carzzy’ego” i mistrzów Europy rozeszły się, a tylko kwestią czasu jest jego prezentacja przez nowego pracodawcę.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem