Matty Cash na celowniku jednego z angielskich gigantów!

Wielki transfer Matty'ego Casha na horyzoncie? Według najnowszych doniesień reprezentantem Polski zaczął interesować się jeden z klubów angielskiego big six.

Matty Cash od ponad dwóch lat udowadnia swoją wartość na boiskach angielskiej Premier League. Reprezentant Polski jest jedną z kluczowych postaci w szeregach Aston Villi i jest mocno eksploatowany – czy to wcześniej przez Stevena Gerrarda, czy teraz przez Unaia Emery’ego. Coraz częściej nazwisko polskiego obrońcy wymienia się jednak w kontekście transferu do lepszego klubu.

Zobacz również: Gareth Bale kończy karierę! [OFICJALNIE]

Teraz Matty Cash znalazł się na celowniku londyńskiej Chelsea!

O całej sprawie poinformował Simon Phillips. „The Blues” chcą znaleźć wartościowego zawodnika, który nawiąże walkę lub będzie zastępował często kontuzjowanego Reece’a Jamesa. Kontrakt Casha z „The Villains” obowiązuje aż do czerwca 2027 roku, więc jego pozyskanie nie będzie należeć do najtańszych. Aktualnie transfermarkt.de wycenia 25-latka na 22 miliony euro, jednak Aston Villa zapewne będzie chciała zarobić na nim znacznie więcej.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem