Mathias „Szygenda” Jensen wraca do głównego składu Vitality!

Zmiany w Vitality przed startem piątego tygodnia letniego splitu LEC. Na górnej alei znów zobaczymy Mathiasa „Szygendę” Jensena, a do akademii powędruje Enzo „SLT” Gonzalez.

Przed startem letniej części sezonu League of Legends European Championship Vitality przeszło przez gruntowną przebudowę. Drużynę wzmocnił między innymi Adam „LIDER” Ilyasov oraz Oskar „Selfmade” Boderek. Po czterech tygodniach rozgrywek „Pszczółki” z bilansem 4-5 zajmują 5. lokatę ex-aequo z G2, EXCEL i Astralis. Wyniki nie są do końca zadowalające, więc zadecydowano o zmianie w zespole.

Zobacz również: Spore zmiany w EXCEL przed 4. tygodniem summer splitu LEC

Do pierwszego składu Vitality przywrócono Mathiasa „Szygendę” Jensena, który zastąpi Enzo „SLT” Gonzaleza. „SLT” w najbliższym czasie będzie reprezentować akademię, która swoje mecze rozgrywa we francuskiej lidze regionalnej. W zeszłym tygodniu francuska organizacja zanotowała dwie porażki, więc ta decyzja jest jak najbardziej zrozumiała. W tym tygodniu „Pszczółki” zagrają z rozpędzonym Fnatic (piątek) oraz SK Gaming (sobota).

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem