Mateusz Borek zdradził, kiedy poznamy nowego selekcjonera reprezentacji Polski!

Adam Nawałka wraca dziś z dwutygodniowych wczasów na Malediwach. Tuż przed jego powrotem, prezes PZPN wreszcie skontaktował się z trenerem i zaprosił na rozmowę w sprawie przejęcia reprezentacji Polski. Zdaniem Mateusza Borka, saga powinna zakończyć się jeszcze w tym tygodniu!

Polski Związek Piłki Nożnej zrobił z wyboru następcy Paulo Sousy zaskakujący serial. Każdego dnia otrzymywaliśmy medialne przecieki o tym, kto tym razem zgłosił się do związku z propozycją współpracy. Mieliśmy spotkanie Cezarego Kuleszy z Fabio Cannavaro, wreszcie informacje, że przez około dwa tygodnie prezes ani razu nie skontaktował się osobiście z Adamem Nawałką. Były selekcjoner funkcjonował medialnie jako zdecydowany faworyt wyścigu, mający poparcie piłkarzy, ale Kulesza nie przeszedł od razu do czynów. Stworzył wrażenie, że analizuje szerokie spektrum kandydatów. Publicznie wypowiedział się, że wybrany selekcjoner nie będzie jego wymarzonym, bo na taki ruch zwyczajnie nie ma dziś czasu.

Wczoraj serwis meczyki.pl podał, że Cezary Kulesza i Adam Nawałka wreszcie umówili się na rozmowę w cztery oczy. Ma do niej dojść w piątek, czyli w pierwszym dniu po powrocie Nawałki z dużo wcześniej zaplanowanego urlopu.

Myślę, że ten casting trwa już troszkę za długo. Wydaje mi się, że do piątku sprawa zostanie załatwiona i przestaniemy dyskutować o kolejnych kandydaturach –  zapowiada Mateusz Borek w TVP Sport.

Jego zdaniem, zamieszanie z Fabio Cannavaro od początku nie miało dużych szans powodzenia:

Otrzymał zaproszenie i przyjechał. Uznał, że wypada porozmawiać, skoro ktoś chciał się z nim spotkać. Przemyślał jednak pewne rzeczy i zdał sobie sprawę, że nie zna zawodników, ma trzy jednostki treningowe i chce zminimalizować ryzyko porażki w pierwszej europejskiej pracy. Dużych szans na zatrudnienie nie było. On sam nie był przekonany, czy jest to właściwy timing.

– W grę wchodzi polski trener, Adam Nawałka. Casting zakończy się w najbliższy weekend – przekonuje Borek.

Mateusz Borek i Jarosław Bieniuk w nowym polskim filmie. Co za stylówka!

Mateusz Borek ostrzega Flamengo przed Sousą

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem