Mateusz Borek zapowiedział transfer kadrowicza. „Zapewnił mnie o tym Pini Zahavi”

Mateusz Borek zdradził, że o Adama Buksę w ostatnich tygodniach pytało AS Monaco. Drugim zainteresowanym klubem miał być także Olympique Lyon. Komentator przekonuje, że powrót do Europy strzelca jednej z bramek z Albanią jest tylko kwestią czasu. "Dostałem takie zapewnienie od Piniego Zahaviego" - mówił w Kanale Sportowym.

Mateusz Borek mówił o planach na przyszłość Adama Buksy już w jednym z przedmeczowych programów. Europejskie kluby miały tego lata proponować za napastnika 5 – 6 milionów euro. Władze New England Revolution obiecały ponoć, że przy ofercie na 7 milionów, zezwolą na transfer. W zakończonym okienku jeszcze do tego nie doszło, ale kwestią czasu wydaje się powrót podobny do tego, jaki zaliczył ostatnio Przemysław Frankowski. „Dostałem zapewnienie od Piniego Zahaviego, że w najbliższym oknie transferowym Buksa znów pojawi się w Europie – w poważnym klubie, w poważnej lidze” – powiedział znany komentator.

Adam Buksa w debiucie przeciwko Albanii wykorzystał fakt, że nie w pełni sił był Karol Świderski.

„Nie spalił się, widać było, że słucha się pana Roberta. Prawda jest taka, że przez miesiąc był w kontakcie z Paulo Sousą. Rozmawiali często. To był bardzo pozytywny występ. Przy tylu kontuzjach, przesunął się na pozycję numer dwa w ataku”.

Okazuje się, że Karol Świderski miał problemy po Covid-19, nie był w pełni sił i mógł wejść na boisko jedynie w roli jokera.

Różne myśli kołatały się w mojej głowie przed meczem, jednak uważam, że zagrałem solidne spotkanie. Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Szczerze mówiąc, to jeszcze do mnie nie dociera, że grałem obok najlepszego piłkarza świata. Starałem się skupić po prostu na swojej pracy, nie na tej całej otoczce i myślę, że to przyniosło skutek – mówił Adam Buksa po debiucie z Albanią.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem