Mateusz Borek zaorał Marcina Najmana…

Wielkim echem w sportowym i dziennikarskim świecie odbiła się sobotnia gala FAME MMA, na której głównym punktem wieczoru i rodzynką na torcie okazała się walka Marcina Najmana z Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim. Komentatorzy nie dowierzają, co ten pierwszy znowu wymyślił…

Marcin Najman w walce, która regulaminowo miała toczyć się w stójce, dokonał próby kopnięcia i obalenia. Sędzia ringowy przerwał walkę i zdyskwalifikował „Obrońcę Jasnej Góry”. Eksperci podejrzewają, że władze federacji FAME MMA mogą chcieć nie zapłacić Najmanowi za walkę rozstrzygniętą w tak absurdalny sposób, a zamiast tego doprowadzić do rewanżu na jednej z kolejnych gal. „Komedia, debil totalny” – tymi słowami, całkowicie wprost, o postawie Najmana wypowiedział się na Twitterze prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek.

„Zibi” w rozwinięciu swojej myśli stwierdził, że to z bezradności i strachu przed kompromitacją. W kuluarach pojawiły się teorie, że absurdalne zachowanie Najmana może mieć związek z wysokimi kursami bukmacherów, którzy oferowali między 4 a 5 złotych za każdą postawioną złotówkę na to, że w walce dojdzie do podobnego przekroczenia regulaminu. Pozostawmy to jednak w sferze luźnych spekulacji, bowiem rzecz jasna nie mamy i nie będziemy mieć na to dowodów.

https://twitter.com/BoniekZibi/status/1330292359276482562

„Jeśli przez 2 miesiące przygotowań nikogo nie kopiesz i nikogo nie obalasz, to co ci się musi włączyć w głowie, żeby to zrobić? – nie dowierzał Mateusz Borek, komentując sytuację na antenie Kanału Sportowego. „Albo w ogóle nie trenowałeś, albo jesteś tak przegrzany, że nie wiesz co robisz”.

Zdecydowanie poparł tezę jednego z internautów, że gdyby doszło do rozważanej niegdyś walki z kompletnym amatorem, byłym piłkarzem Piotrem Świerczewskim, to Najman musiałby szukać 102 sposobów na ucieczkę od klęski.

Skandal i dyskwalifikacja podczas walki Najmana z „Don Kasjo”. Pomylił dyscypliny!

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem