Marzenia się spełniają. Gareth Bale zagra w turnieju golfowym!

Kariera piłkarska zakończona, więc można zająć się golfem. Gareth Bale potwierdził, że niebawem weźmie udział w profesjonalnym turnieju golfowym AT&T Pebble Beach Pro-Am.

Golf w życiu Garetha Bale’a odgrywa bardzo ważną rolę. Kultowe jest już zdjęcie reprezentacji Walii z krajową flagą i napisem „Wales. Golf. Madrid. In that order”, a wszystko to działo się w momencie licznych kontuzji i znacznego spadku formy byłej gwiazdy Realu Madryt. Jak wiadomo były już reprezentant Walii zakończył przygodę z futbolem, jednak rozpoczyna nowy sportowy rozdział.

Zobacz również: Harry Kane otwarty na pozostanie w Tottenhamie Hotspur

Dziś 33-latek zdradził, że… weźmie udział w profesjonalnym turnieju golfowym!

Zaledwie dwa tygodnie po odwieszeniu korków na kołek Bale poinformował, że już niebawem zobaczymy go w roli zawodnika podczas rozgrywek AT&T Pebble Beach Pro-Am. Zawody odbędą się w dniach 30 stycznia a 5 lutego w Pebble Beach w Kalifornii. Warto zaznaczyć, że ten turniej to część prestiżowego cyklu PGA Tour.

 

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem