Martin Odegaard z kartą piłkarza miesiąca w FIFA 23!

Dziś poznaliśmy zwycięzcę plebiscytu dla najlepszego piłkarza listopada i grudnia w Premier League. Statuetka trafiła w ręce Martina Odegaarda, który otrzymał specjalną kartę w FIFA 23.

Z racji rozgrywek w ramach mudnialu w Katarze wszystkie ligi na przełomie listopada i grudnia pauzowały. Z tego powodu EA Sports postanowiło połączyć nagrody dla piłkarza miesiąca za te właśnie miesiące i nagrodzić jednego zawodnika za spotkania rozgrywane właśnie w dwóch ostatnich miesiącach roku. Dziś poznaliśmy laureata tego plebiscytu.

Zobacz również: Vitality podejmuje współpracę z OSC Lille!

Nagroda zawodnika miesiąca listopad – grudzień trafiła w ręce Martina Odegaarda.

Norweg był murowanym faworytem do zwycięstwa. Były piłkarz Realu Madryt i Realu Sociedad w czterech meczach zanotował trzy trafienia i dwie asysty, co bardzo pomogło jego Arsenalowi w umocnieniu sie na pozycji lidera Premier League. Kapitan „Kanonierów” otrzymał również specjalą kartę w FIFA 23 dostępną w SBC, która została oceniona na 89 punktów. Zdobyć można ją przez wykonanie specjalnego SBC, a koszt wynosi około 80 tysięcy monet.

https://twitter.com/EASPORTSFIFA/status/1613853418698727425

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem