Martin Odegaard odchodzi z Sociedad. Wielka szansa!

Martin Odegaard, uważany od lat za złote dziecko światowego futbolu, kończy przygodę z Realem Sociedad. 21-latek ma za sobą bardzo udany sezon w La Liga, którym udowodnił, że może grać na wysokim poziomie. Zinedine Zidane podjął decyzję, że potrzebuje mieć go w Madrycie.

Martin Odegaard nie zostanie po raz kolejny wypożyczony na sezon 2020/2021. Zinedine Zidane zdecydował, że 21-letni Norweg zostanie włączony do kadry pierwszego zespołu Królewskich. Pierwotnie wydawało się, że kolejne miesiące spędzi właśnie w Sociedad, gdzie dobrze rozwijał się jego talent. W ciągu roku pomocnik skompletował 7 goli i 9 asyst, był ważną postacią ekipy z Kraju Basków. Miał regularność występów – uzbierał 36 meczów we wszystkich rozgrywkach.

Real niespodziewanie zdecydował się nie przedłużać współpracy, z której… zadowolone były wszystkie strony. Zidane uznał, że potrzebuje Odegaarda w Madrycie!

Norweg po raz ostatni założył białą koszulkę Królewskich w listopadzie 2016 roku. Łącznie, w pierwszej drużynie zaliczył zaledwie 122 minuty. Był nadzieją na przyszłość, ciekawostką marketingową. Dopiero dziś jest niewątpliwie gotowym piłkarzem, zdolnym rywalizować w La Liga. Wciąż można mieć wątpliwości, czy jest w stanie wytrzymać rywalizację w Realu. Niemniej skoro taką decyzje podejmuje „Zizou”, to zapewne po to, by nie usadzić Odegaarda na ławce na długie tygodnie.

Pod znakiem zapytania stoi przyszłość Isco oraz Luki Modricia. Zdaniem hiszpańskich dziennikarzy, właśnie ten fakt mógł sprawić, że przewidziane na 2 lata wypożyczenie 21-latka zostanie przedwcześnie skrócone.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem