Martin Kobylanski hat-trickiem z Herthą zapracował na transfer. Chce go Paderborn!

Martin Kobylanski w pojedynkę odprawił Herthę Berlin z Pucharu Niemiec, zdobywając hat-tricka i mając udział przy czwartej z bramek. Wyczyny polskiego napastnika, występującego na co dzień, w trzeciej lidze, zwróciły uwagę silniejszych klubów!

My wciąż pamiętamy, jak Martin Kobylanski, jako młody chłopak, nie sprawdził się w Lechii Gdańsk, w której rozegrał zaledwie trzy mecze. Niezaprzeczalnym faktem jest jednak, że ostatnie sezonu w niższych ligach niemieckich są dla niego bardzo udane. W minionym sezonie dla Eintrachtu Brunszwiku, klubu, w którym jeszcze niedawno występował Rafał Gikiewicz, zdobył 18 bramek i dołożył 9 asyst. To wynik, który musi zwrócić uwagę silniejszych ekip. Zwraca podwójnie, kiedy napastnik 2 – 3 sezony z kolei potrafi trafiać z dużą powtarzalnością, a tak jest w przypadku Kobylanskiego.

Mecz, jaki rozegrał przeciwko rywalowi z 1. Bundesligi, może okazać się dla niego przełomem. Pokazał, że może strzelać brami także w otoczeniu lepszych piłkarzy.

Według niemieckich dziennikarzy, Martinem Kobylanskim zainteresowała się ekipa Paderborn. Od kilku lat balansuje pomiędzy pierwszą i drugą Bundesligą. W zeszłym sezonie akurat spadła do drugiej, ale wciąż mógłby to być znaczący krok naprzód w sportowej karierze. Według gazety Westfalen-Blatt, Kobylański może kosztować nawet milion euro!

Martin Kobylanski masakruje Herthę Berlin w Pucharze Niemiec!

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem