Martin „⁠STYKO⁠” Styk ostatnim elementem układanki Apeks

Skandynawskie Apeks skompletowało skład na nadchodzący sezon w Counter Strike'u. Organizacja zaprezentowała swój najnowszy nabytek, którym został Martin "STYKO" Styk.

Mimo, że możemy narzekać na brak spotkań w Counter Strike’u, to na scenie dzieje się na prawdę sporo. Ostatnie tygodnie to głównie multum ogłoszeń dotyczących roszad kadrowych w ekipach z całego świata. Nie inaczej jest w szeregach Apeks, które odkryło wszystkie karty na nadchodzący sezon.

Zobacz również: Kolejne zmiany w Turowie Zgorzelec. „suonko” poza zespołem CS:GO

Dziś skandynawska organizacja zaprezentowała swój nowy nabytek, którym został Martin „STYKO” Styk. Ostatni rok Słowak spędził w FunPlus Phoenix – do zespołu dołączył w styczniu, jednak już we wrześniu został przeniesiony na rezerwę. Do dziś był związany kontraktem z „Feniksami”, więc możliwe, że w grę wchodziła również kwota odstępnego, którą zapłacić musiało Apeks. Drużyna niebawem weźmie udział w bootcampie, a swój pierwszy mecz rozegra za około tydzień.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem