Mariusz Stępiński blisko zmiany klubu. Konkretne oferty na stole

Już niebawem Mariusz Stępiński może opuścić Hellas Veronę. Według Tomasza Włodarczyka z meczyki.pl polski napastnik otrzymał oferty z Cypru, Serie B oraz Szwecji.

Stępiński do Werony trafił w 2019 roku za 5.5 miliona euro, jednak nie był on kluczową postacią w zespole. Ostatni sezon spędził na wypożyczeniu w Lecce, które może uznać za udane (33 mecze, 10 goli). Nie zagwarantowało mu to jednak awansu w hierarchii napastników jego macierzystego klubu.

Zobacz również: Kamil Glik o krok od podpisania kontraktu z nowym klubem!

26-letni napastnik miał usłyszeć od zarządu Hellasu Verony, że musi sobie szukać nowego klubu na sezon 2021/2022. Nie chodzi jednak o transfer definitywny, a kolejne wypożyczenie. Według Tomasza Włodarczyka z meczyki.pl Polak nie może narzekać na brak zainteresowania. Kontakt w sprawie pozyskania 26-latka nawiązały już kluby z Serie B, AIK Sztokholm oraz Aris Limassol. Szczególne zaangażowanie wykazuje ekipa z Cypru. Aris ostatnio został przejęty przez rosyjskiego multimilionera, który chce zdominować ligę. Sam biznesmen miał kontaktować się ze Stępińskim i namawiać go do transferu. W grę wchodziłoby wypożyczenie z opcją wykupu. Czterokrotny reprezentant Polski decyzję podejmie w najbliższych dniach.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem