Marcus „Blumigan” Blom ponownie poprowadzi AGO Rogue

AGO Rogue ujawnia ostatnie elementy układanki na nadchodzący sezon. Trenerem formacji ponownie został Marcus "Blumigan" Blom.

Organizacje występujące w Ultralidze przeprowadzają ostatnie szlify przed startem rozgrywek. W ostatnich dniach poznaliśmy piątkę, która będzie reprezentowała AGO Rogue. W akademii występującego w LEC Rogue występować będzie „Sinmivak”, „Rabble”, „Nite”, „Lucker” oraz „Leon”. Do dziś niewiadomą było obsadzenie roli trenera.

Zobacz również: Damian „Lucker” Konefał strzelcem AGO Rogue na nadchodzący sezon

W niedzielę wszystko stało się jasne. Stery w AGO Rogue ponownie obejmie Marcus „Blumigan” Blom. Szwed prowadził już akademię „Łotrzyków” w 2019 roku, jednak szybko dostał awans i u boku „freddyego122” prowadził pierwszą drużynę Rogue. Teraz przyszedł czas na wielki powrót do polskiej Ultraligi. „Blumingan” nie będzie jednak tylko trenerem zaplecza zespołu – w organizacji pełni również rolę Head of Player Development.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem