Marco Reus zaskoczy transferem do Premier League?!

Sensacyjne doniesienia Christiana Falka z "Bild". Marco Reus niebawem może przenieść się do Premier League, gdyż znalazł się on w kręgu zainteresowań Erika ten Haga z Manchesteru United.

Marco Reus przez lata gry w Borussii Dortmund udowadniał swoją wartość. Reprezentanta Niemiec prześladowały jednak kontuzje i głównie przez urazy nie mógł wykazać pełni swojego potencjału. 33- latek już od blisko 11 lat reprezentuje barwy BVB, a jego nazwisko bardzo często przewijało się w kontekście transferu do hiszpańskich lub angielskich gigantów. Ostatnio mówiło się, że może on pójść śladem Cristiano Ronaldo i przenieść się do Arabii Saudyjskiej, jednak okazuje się, że może obrać on całkiem inny kierunek.

Zobacz również: Jakub Kiwior o krok od transferu do angielskiego giganta!

Zdaniem Christiana Falka Marco Reus znalazł się w kręgu zainteresowań… Manchesteru United!

Niemiec ma być jednym z celów transferowych trenera „Czerwonych Diabłów”, Erika ten Haga. Holender widzi w nim alternatywę dla mocno eksploatowanego Bruno Fernandesa. Były szkoleniowiec Ajaxu Amsterdam miał już nawet nawiązać pierwszy kontakt z agentem zawodnika, aby wybadać grunt pod ewentualny transfer. W grę wchodzi głównie możliwość wolnego transferu latem, gdy wygaśnie kontrakt Reusa z Borussią. Sprawa jest jeszcze na bardzo wczesnym etapie, więc ciężko przewidzieć na co zdecyduje się sam piłkarz.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem