Marcin „Xayoo” Majkut ambasadorem LV BET!

Nowym ambasadorem marki LV BET został były esportowiec, ekspert Ligi Legend oraz największy streamer w Polsce - Marcin "Xayoo" Majkut! Efekty współpracy można już śledzić podczas jego transmisji na Twitchu!

Pochodzący z Warszawy Marcin „Xayoo” Majkut to emerytowany gracz e-sportowy League of Legends. Jak informuje Gamepedia, jego przydomek ma związek z japońskim anime Naruto. Karierę zaczynał w kwietniu 2014 roku w Kappa Team, w którym grał przez nieco ponad rok. Później na dłużej zakotwiczył w Reason Gaming, z którym w roli junglera wziął udział w 2015 EU CS Spring Season. Jego następnymi drużynami były Czas Rozliczeń, Team Paper i ProXima. Obecnie 23-latek jest na esportowej emeryturze, ale bynajmniej nie zaprzestał swojej aktywności.

Obecnie Marcin „Xayoo” Majkut jest ekspertem Ligi Legend oraz największym streamerem w Polsce, a od dziś także ambasadorem LVBET!

Marcin „Xayoo” Majkut to największy w Polsce streamer Ligi Legend. Przez kilka lat występował na profesjonalnej scenie. W sezonie 2015 trafił do wiosennego splitu Challenger Series. Tam u boku „Kubona”, „Takefuna”, „Celavera” i „Libika” dostał się do turnieju promocyjnego do europejskiego LCS-a. W meczu decydującym o ewentualnym awansie lepsze okazało się hiszpańskie Giants Gaming (3:1).

Razem z KMT został mistrzem (wiosna) i wicemistrzem (lato) Polski ESL w roku 2015. Wówczas grał z tak uznanymi zawodnikami na polskiej scenie jak „Overpow”, „Woolite” czy „delord”. Ostatnią dużą imprezą, na której się pojawił był trzeci sezon Polskiej Ligi Esportowej. Z ProXimą zajął ósme miejsce. 23-latek zakończył wtedy swoją zawodową karierę i w całości oddał się streamowaniu gier na Twitchu. Jego transmisje ogląda nawet po kilkanaście tysięcy fanów League of Legends.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem