Marcin Wasilewski zmienia dyscyplinę?! „To zawsze było jego marzenie”

Niedawno Marcin Wasilewski zakończył bardzo udaną, bogatą karierę piłkarską. Co będzie robił po zawieszeniu butów na kołku? Mateusz Borek sugeruje, że emerytura piłkarska nie musi oznaczać emerytury sportowej.

Marcin Wasilewski karierę zaczynał i kończył w Krakowie – pierwsze kroki stawiał w Hutniku, ostatnie w Wiśle. W międzyczasie zagrał 60 meczów w reprezentacji Polski, bohatersko wracał po bardzo ciężkim złamaniu nogi w Anderlechcie, świętował mistrzostwo Anglii w Leicester City… W tym roku ogłosił zawieszenie butów na kołek, ale – jak poinformował Mateusz Borek w „Misji Futbol” na Kanale Sportowym – to nie musi oznaczać pożegnania ze sportem.

Marcin Wasilewski po zakończeniu kariery ma spróbować swoich sił w MMA.

– Może nie zakończył kariery sportowej? Ja nie sądzę, że tak jest. Ja to wiem! Ktoś rzucił pomysł walki Marcina Wasilewskiego z Błażejem Augustynem. Myślę, że któraś z organizacji przekona Wasyla, żeby wyszedł do klatki. Wiem, że to zawsze było marzenie Marcina – powiedział Mateusz Borek w Misji Futbol. Nie wiemy, czy do takiego wydarzenia dojdzie, ale ściskamy kciuki, by przygoda w nową dyscypliną okazała się dla Wasilewskiego bardziej udana, niż dla innego środkowego obrońcy, Jacka Wiśniewskiego. Może doczekamy się pojedynku byłych reprezentantów: „Wasyl” kontra „Świr”?

Łukasz Piszczek w nowej roli w kadrze? Mateusz Borek zdradza plany…

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem