Marcin „Jankos” Jankowski wyróżniony podczas gali Mistrzów Sportu!

Jak co roku na początku stycznia odbyła się gala Mistrzów Sportu organizowana przez Przegląd Sportowy. Podczas ceremonii wybierany jest najlepszy atleta ubiegłego roku, a tym razem specjalne wyróżnienie otrzymał reprezentant środowiska esportowego, gracz G2 - Marcin "Jankos" Jankowski.

Marcin „Jankos” Jankowski został wyróżniony w całkiem nowej kategorii nazwanej po prostu „esport”. We wcześniejszych latach takie wyróżnienie nie zostało przyznawane – tegoroczna gala jest pierwszą, na której mówi się o sportach elektronicznych. „Jankos” otrzymał gratulacje w formie on-line, gdyż obecna sytuacja zdrowotna nie pozwala na zorganizowanie wydarzenia w klasycznej formie.

Zobacz również: Łukasz „Pyrka” Grześkowiak kolejnym elementem układanki AGO Rogue

2020 rok był dla 25-latka względnie udany. Dla wielu zawodników dwukrotne zwycięstwo w LEC oraz półfinał mistrzostw świata w League of Legends były by zdecydowanie zadowalające, jednak nie dla „Króla Pierwszej Krwi”. Od kilku sezonów Polak poluje na zwycięstwo na Worlds, więc półfinał nie satysfakcjonuje jednego z najlepszych junglerów w historii Europy. Wystarczyło to jednak do zdobycia tytułu najlepszego polskiego zawodnika esportowego. Marcinowi można życzyć tylko zdrowia i upragnionego zwycięstwa na Mistrzostwach Świata w przyszłym roku.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem