Marcin „Jankos” Jankowski przedłużył umowę z G2 Esports!

Przyszłość Marcina "Jankosa" Jankowskiego jest w G2 Esports! Polski jungler przedłużył umowę z "Samurajami" na kolejne dwa lata.

Świat League of Legends w ostatnim czasie żył głównie wielkimi transferami i ogłoszeniami składów na nadchodzący sezon najważniejszych lig na świecie. Już jakiś czas temu wszystkie karty odsłoniło G2 Esports, które zbudowało zespół wokół „Capsa” i „Jankosa”. Dziś „Samuraje” ogłosiły kolejną ważną informację w kontekście dywizji League of Legends.

Zobacz również: „Zwyroo” znów w Hiszpanii. Polak został zawodnikiem Heretics

Wcześniej wymieniony Marcin „Jankos” Jankowski przedłużył swoją umowę z organizacją. Pewną niewiadomą pozostaje jednak długość nowego kontraktu – na mediach społecznościowych ogłoszono „odnowienie” porozumienia na kolejne dwa lata, co można rozumieć dwojako. Poprzedni kontrakt Polaka obowiązywał do końca sezonu 2022, więc aneks może obowiązywać do 2023 lub 2024 roku. Bardziej prawdopodobna jest jednak ta pierwsza opcja.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem