Marcin Bułka zagra w drugiej lidze hiszpańskiej!

Marcin Bułka podpisze w poniedziałek nowy kontrakt z Paris Saint Germain, po czym uda się na wypożyczenie. Umowa ważna aż do 2025 roku oznacza duży kredyt zaufania wobec młodego polskiego bramkarza. Aby zaistnieć w Paryżu, najpierw musi jednak zebrać doświadczenie na niższym poziomie.

Francuskie L’Equipe już przed kilkoma dniami poinformowało, że trzeci bramkarz Paris Saint Germain, który w jego barwach rozegrał dotąd zaledwie dwa mecze, podpisze nową umowę, ważną przez kolejne pięć lat. Jak dowiedział się Tomasz Włodarczyk z serwisu meczyki.pl, formalności mają zostać dopełnione już w poniedziałek. Bramkarz kadry młodzieżowej dostanie jednocześnie zapewnienie, że może odejść z klubu na najbliższe miesiące, by szukać regularnych występów. Ich brak to regularny zarzut, który jest w jego stronę kierowany. W wieku niespełna 21 lat ma praktycznie zerowe doświadczenie w piłce seniorskiej. Teraz ma się to zmienić.

Marcin Bułka w hiszpańskiej Segunda Division – informuje Tomasz Włodarczyk. Na drugim poziomie w Hiszpanii chcą go trzy kluby. Wybierze tak, aby być pewnym regularnych występów.

Druga liga hiszpańska na pierwszy rzut oka nie robi wrażenia, ale to dobry kierunek, by wejść z miejsca między słupki i rozegrać w ciągu roku 20 – 30 spotkań. W ciągu najbliższych dni dowiemy się zapewne, jaki dokładnie klub zdecydował się wypożyczyć Polaka. Marcin Bułka nie jest jedynym młodym polskim golkiperem, którnie mając szans na grę w topowym klubie już teraz, musi rozglądać się za nowymi opcjami w Europie. Podobnie Kamil Grabara z Liverpoolu, który łączony był z greckim PAOK-iem Saloniki. Transakcja nie została jeszcze zrealizowana.

PSG ma ułożoną hierarchię między słupkami. Jedynką jest Keylor Navas. Numerem dwa Sergio Rico. Paryżanie właśnie ściągają Alexandre Letelliera, który ostatnio grał w drugiej lidze francuskiej i przez najbliższy rok będzie pełnił rolę trzeciego bramkarza pod nieobecność Bułki.

 

PSG wyceniło Kyliana Mbappe. Promocja!

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem