Marcin Bułka bliski kolejnego wypożyczenia

Wiele wskazuje na to, że Marcin Bułka zostanie ponownie wypożyczony. „Nice-Matin“ informuje, że polski golkiper jest bliski podpisania kontraktu z OGC Niceą.

Bramka Paris Saint-Germain – szczególnie po ściągnięciu Gianluigiego Donnarummy – jest bardzo mocno obsadzona. Jeszcze przed wypożyczeniem Alphonse’a Areoli do West Hamu oraz Garrisone’a Innocenta do Vannes OC w ekipie wicemistrzów Francji znajdowało się dziewięciu bramkarzy z profesjonalnym kontraktem. Nie są to jednak jedyni golkiperzy, którzy opuszczą Parc des Princes.

Zobacz również: Do trzech razy sztuka. Louis van Gaal selekcjonerem „Oranje”

Z Paryża najprawdopodobniej wyprowadzi się również Marcin Bułka. 21-latek poprzedni sezon również spędził na wypożyczeniu – pierwsze pół roku spędził w FC Cartagenie (2. liga hiszpańska), a drugie w LB Châteauroux (Ligue 2). Według „Nice-Matin“ Polak znów zostanie wypożyczony, tym razem do OGC Nicea. W zespole „Les Aiglons“ ma pełnić rolę zmiennika Waltera Beniteza, gdyż Yoan Cardinale, który był drugim bramkarzem, opuścił drużynę po zakończeniu kontraktu.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem