Marcelo „coldzera” David może trafić do Complexity!

Już niebawem może wyjaśnić się przyszłość Marcelo „coldzery” Davida. Brazylijski zawodnik może zastąpić Kristiana „⁠k0nfig⁠a” Wienecke w barwach Complexity.

Od ponad trzech miesięcy Marcelo „coldzera” David przesiaduje na ławce rezerwowych w FaZe Clanie. Brazylijczyk w barwach FaZe spędził blisko dwa lata, jednak słabe wyniki zespołu zmusiły włodarzy do zmian. Jego miejsce zajął powracający do gry Olof „olofmeister” Kajbjer Gustafsson. Od tego czasu 26-latek pozostawał nieaktywny.

Zobacz również: Will „RUSH” Wierzba definitywnie żegna się z Complexity

Powrót „coldzery” jest już jednak bardzo bliski. Zawodnika z Ameryki Południowej łączono między innymi z Team Liquid oraz FURIA, jednak prawda może być całkiem inna. Według Guillaume „neL” Canelo z serwisu 1pv David jest już praktycznie zawodnikiem Complexity. „The Juggernaut” boryka się ostatnio z problemami natury kadrowej, gdyż poważnej kontuzji złamania nadgarstka nabawił się Kristian „⁠k0nfig⁠” Wienecke. W ESL Pro League Duńczyka zastępuje Christian „NaToSaphiX” Sillassen. Ten jest jednak jedynie opcją tymczasową, a niedługo w jego fotelu zasiądzie właśnie „coldzera”. Informacje podane przez „neLa” potwierdził również portal HLTV.org.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem