mantuu nie jest już zawodnikiem OG

To koniec przygody Mateusza "mantuu" Wilczewskiego w OG. Organizacja oraz gracz poinformowali o definitywnym zakończeniu współpracy.

Zeszły rok nie był zbyt udany dla Mateusza „mantuu” Wilczewskiego. Jego zespół w pierwszej części 2022 roku nie spełniał oczekiwań, a w lipcu otrzymaliśmy komunikat o przeniesieniu naszego rodaka na ławkę rezerwowych. Jego miejsce w zespole zajął Abdulkhalik „dexter” Gasanov, który świetnie zaprezentował się w drużynie jako stand-in.

Zobacz również: Zmiany w Outsiders na horyzoncie!

Od tego czasu Polak przesiadał na rezerwie z uwagi na obowiązujący go kontrakt. Nikt nie zdecydował się na wykup zawodnika, jednak teraz nie będzie to już konieczne, gdyż Wilczewski stał się wolnym zawodnikiem. Jego umowa wygasła, więc od teraz może poszukiwać nowego pracodawcy na własną rękę. Z OG związany był przez ostatnie 3 lata

Zostaję wolnym agentem na początku 2023 roku. Mój kontrakt z OG wygasł i chciałbym podziękować im raz jeszcze za wspaniałe doświadczenie, które wspólnie przeżyliśmy. W międzyczasie zamierzam streamować do czasu znalezienia nowego domu – czytamy w oświadczeniu zawodnika.

 

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem