Manchester United oszukuje kibiców, żeby ukryć kłopotliwą prawdę na temat swojego piłkarza?

Sensacyjne informacje dotyczące wewnętrznej sytuacji w Manchesterze United ujawniają dziennikarze hiszpańskiego radia "Cadena COPE". Są zdania, że angielski klub z rozmysłem wypuszcza w eter nieprawdziwe informacje dotyczące stanu zdrowia Paula Pogby, by nie psuć klimatu wokół zespołu. Czy Francuz na pewno w dalszym ciągu nie gra z powodu kontuzji?

Paul Pogba pozostaje poza składem Manchesteru United dokładnie od 30 września. Daje to już dziesięć kolejnych spotkań ligowych i pucharowych, które pomocnik opuszcza, rzekomo wciąż lecząc kontuzję.

Hiszpańscy dziennikarze twierdzą, że Pogba już dawno wrócił do zdrowia – i w rzeczywistości buntuje się przed powrotem do gry, by już zimą wymusić transfer do Realu Madryt.

Zgodnie z powyższą teorią, klub ukrywa ten fakt, zasłaniając się przedłużającą się rehabilitacją, by uniknąć skandalu.

Sytuacja, przez którą Pogba wypadł z gry, była tak naprawdę mikrourazem. Nie było żadnego złamania, ani zerwania- twierdzą dziennikarze Cadena COPE. Przed kilkoma dniami wrzucił nawet na własne konto na Instagramie film, na którym… gra w koszykówkę. Na zaproszenie przyjaciela, zawodnika Miami Heat – Jimmy’ego Butlera przyleciał do Stanów Zjednoczonych.

To sprawia, że media i dziennikarze nabierają podejrzeń. Manchester United zaledwie przed kilkoma dniami poinformował, że piłkarz będzie pauzował jeszcze co najmniej trzy tygodnie, a więc opuści mecze z Tottenhamem i Manchesterem City.

Ole Gunnar Solskjaer zbija wszelkie teorie spiskowe, przypominając, że Pogba przez kilka tygodni miał unieruchomioną kostkę. Stracił masę mięśniową. Potrzebuje czasu, żeby odzyskać dotychczasową formę i sprawność.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem